top of page
plaza3.jpg

Witaj w Gdyni-Orłowie

About
Portret-MS.JPG

Witaj w moim domu w Gdyni-Orłowie!

Jestem Mireczek, namiętny piwosz z długo wypracowywanym mięśniem piwnym. Mój dom znajduje się w samym sercu Trójmiasta, blisko przystanku SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej), łączącej całą aglomerację trójmiejską od Wejherowa przez Gdynię, Sopot, Gdańsk aż po Tczew, a jednak w miejscu zacisznym, z dala od głównych arterii komunikacyjnych, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (ok. 300 m) i niedaleko plaży orłowskiej (nieco ponad 1 km = 15 min. pieszo). Stąd, do centrum zarówno Gdyni, jak i Sopotu, to tylko 2 przystanki SKM-ką (5-6 min.). Ucieszyłbym się, jeśli zostałbyś moim gościem!

Twoje miejsce - apartament

Parter domu o powierzchni ok. 130 m2 (salon z kominkiem, stołem pingpongowym i wyjściem na taras, pomieszczenie kuchenne oraz 2 pokoje, z których jeden posiada również bezpośrednie wyjście na taras, łazienka z WC oraz oddzielny WC) w Gdyni-Orłowie, oddalony ok. 1 km od plaży orłowskiej, ok. 4 km od plaży Polanki Redłowskiej i ok. 3 km od plaży Sopot-Kamienny Potok. Wyciąg narciarski Sopot-Łysa Góra: ok. 5 km. Aquapark (zjeżdżalnie, dziki potok): ok. 3 km. Centrum Gdyni: ca. 4 km, Sopotu: 5 km, Gdańsk: 10 km. Jeziora (Szwajcaria Kaszubska): od ok. 12 km. Stacja PKP/SKM Gdynia-Orłowo: ca. 400 m. Paintball Centrum "Zoltar" - ca. 5 km, Kolibki Adventure Park - ca. 2 km.

Wykaz dostępnych terminów znajduje się na stronie www.airbnb.com/h/Sopot-House

Cena: od 160 PLN/parter domu/dzień (przy pobycie min. 7 dni), w zależności od ilości osób i terminu. Przy min. 4 osobach dorosłych - dzieci do 7 lat gratis! Dzieci 7-14 lat - możliwe zniżki.

Akceptujemy Polskie Bony Turystyczne.

Orientacyjny cennik znajduje się w odpowiedniej zakładce na stronie:

airbnb.com/h/Sopot-House

DLA PRACOWNIKÓW W DELEGACJACH - SPECJALNE, ZNACZNIE NIŻSZE CENY

W OKRESACH POZASEZONOWYCH przy pobytach minimum 4-dniowych!!!
Przykładowo: cena dla 8 osób - pobyt 14-dniowy (nie musi być ciągły i obejmować weekendów) - 290,- zł za dobę! Wystawiamy f-ry VAT.

Parking na 2-3 samochody osobowe na terenie zamkniętej posesji - gratis.
Przystanek autobusowy i trolejbusowy: ok. 400m
Lotnisko: 16km (ok. 20 min. jazdy samochodem)
Promy, statki pasażerskie, tramwaje wodne: ok. 5km

molo1.jpg

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w samym sercu Trójmiasta, blisko przystanku SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej), łączącej całą aglomerację trójmiejską od Wejherowa przez Gdynię, Sopot, Gdańsk aż po Tczew, a jednak w miejscu zacisznym, z dala od głównych arterii komunikacyjnych, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (ok. 300 m) i niedaleko plaży orłowskiej (nieco ponad 1 km = 15 min. pieszo). Stąd, do centrum zarówno Gdyni, jak i Sopotu, to tylko 2 przystanki SKM-ką (5-6 min.).

Orłowo - willowa, granicząca z Sopotem południowa dzielnica Gdyni, położona nad samym morzem (Zatoka Gdańska) w centrum Trójmiasta i mimo to, posiadająca uzdrowiskowy charakter. Plaże ciągną się tutaj od Bulwaru Nadmorskiego w centrum Gdyni, poprzez Sopot, aż do nadmorskich dzielnic Gdańska. Zaś do plaż nad Zatoką Pucką, położonych tuż za granicami miasta (np. Rewa), można również dojechać środkami komunikacji miejskiej. Malowniczy park nadmorski - rezerwat przyrody, z którego rozpościera się widok na urwisty klif oraz na molo orłowskie - oddziela w pasie nadmorskim Orłowo od centrum Gdyni, a od południa - od Sopotu. W odległości kilkuset metrów znajduje się nowoczesne Centrum Handlowe "Klif", małe pole golfowe oraz stadnina koni.

Nie zapomnij!

Musisz przejść się koniecznie na molo orłowskie i nad orłowski klif.

klif-poz1.JPG
bottom of page